Советы 

Який тип унітазу краще вибрати?

Який тип унітазу краще вибрати?

Вибираючи сантехніку, слід уважно вивчити асортимент унітазів, які залишаються одними з найважливіших елементів в приміщенні. Виробники пропонують вибрати між настінним або підлоговим варіантом інсталяції, і у кожного з них є свої особливості. Вартість унітазу в Україні для наших клієнтів залишається демократичною, тому не пропустіть можливість скористатися нашою пропозицією. Настінний унітаз дозволяє заховати бачок за стіною, тому людині помітна тільки чаша. Даний тип унітазів затребуваний серед мінімалістів, а також тих, хто вважає за краще користуватися спрощеним дизайном. Цьому сприяє гладка поверхня і інші достоїнства:

  • сучасний зовнішній вигляд;
  • можливість отримати більше місця на підлозі;
  • створення ілюзії відкритого простору;
  • легкість в прибиранні.

Настінний унітаз буде більш зручним для людей з обмеженою рухливістю. Для ремонту або технічного обслуговування такого унітазу вам не доведеться розбивати всю стіну. Досить відкрити спеціальний циліндр, за яким ховається панель управління. Потрібно лише передбачити, щоб у вибраній моделі унітазу була передбачена дана панель.

Інтернет магазин сантехніки в Україні

Купити унітаз в Україні https://sdplus.com.ua/toilets найпростіше в інтернеті, де представлений широкий вибір моделей, а їх ціна є вигідною. Підлоговий унітаз являє собою класику, яка вже багато десятиліть залишається затребуваною. Саме про такий виробі згадують багато при згадці слова «унітаз». Конструкція включає в себе бачок і туалетну чашу, які можуть мати самі різні розміри і конфігурацію. Купити такий унітаз буде вигідним рішенням для ванної, яка виконана в класичному стилі. Вибирати дизайн унітазів слід виходячи з особистих переваг. Якщо приміщення відрізняється складною формою або компактністю, то доведеться поставитися до вибору місця для установки унітазу більш уважно. Безшовні унітази зручніші в прибиранні і виглядають привабливо. Двокомпонентні конструкції відрізняються привабливою ціною.

Говорячи про класичний унітазі, варто виділити просту установку і можливість використовувати його в будь-якому інтер’єрі. Такі унітази представлені в широкому колірному і типовому різноманітності. Інтернет-магазин Сантехдеталь завжди радий допомогти вам прийняти оптимальне рішення при покупці сантехніки. Ви завжди можете зателефонувати менеджеру та дізнатися усі дрібниці що до товару.

Читать далее