Новости 

Рекомендації по вибору мостового крана

Купівля мостового крана може бути хорошою інвестицією для власників багатьох промислових підприємств, ремонтних майстерень, великих складів, транспортно-логістичних центрів та інших подібних об’єктів, де доводиться виконувати роботи з підйому, опускання та переміщення всіляких важких вантажів усередині будівель і на відкритих майданчиках.

Крани мостового типу дозволяють оптимізувати виробничі процеси, і якщо правильно їх правильно вибрати та дотримуватися рекомендацій по експлуатації, то можуть прослужити протягом досить тривалого часу. Експерти радять не купувати готовий вантажопідйомний кран, а замовити його виготовлення у надійного виробника кранової техніки, наприклад, на Київському заводі підйомно-транспортного обладнання.

Фахівці КЗПТО здатні добре розібратися в унікальних проблемах кожного окремого підприємства по частині вантажно-розвантажувальних і транспортних робіт, що дозволяє за мінімально можливі гроші спроектувати та побудувати кранову систему, здатну працювати найбільш ефективно на кожній певній ділянці.

При партнерстві з виробником у першу чергу необхідно надати наступні відомості:

  • гранична маса й особливості вантажів, з якими необхідно працювати;
  • максимальна висота підйому вантажів;
  • розміри майданчика, який необхідно обслуговувати;
  • режим роботи (як часто буде використовуватися мостовий кран);
  • умови, в яких буде працювати кран (на вулиці, в будівлі, вибухонебезпечне або пожежонебезпечне виробництво тощо);
  • будь-які додаткові вимоги та побажання до кранового обладнання.

При створенні технічного завдання на виготовлення крана ви також повинні приділити особливу увагу будь-яким майбутнім вимогам використання. Якщо ви вважаєте, що ваше виробництво може розширюватися у майбутньому (що може привести до збільшення вантажопідйомності або кількості підйомів в день), то це треба обов’язково вказати, адже модернізація кранової техніки у майбутньому обійдеться набагато дорожче, ніж комплектація відповідними компонентами на стадії її виготовлення.

Ця інформація дасть конструкторам чітке уявлення про те, який саме тип крана краще підійде для вашого бізнесу або об’єкта, і буде найбільш економічним варіантом. Якщо належить працювати з відносно неважкими вантажами (масою до 10 тонн), то, цілком можливо, кращим варіантом буде виготовлення і монтаж кран-балки підвісної або опорної. Варто уточнити, що кран-балка – це фактично класичний мостовий кран, конструкція котрого максимально спрощена та полегшена.

Слід розуміти, що ніколи не варто вибирати де купити мостовий кран, грунтуючись виключно на ціні. На жаль, деякі власники бізнесу розглядають кранову систему як звичайний товар і прагнуть вибрати найбільш дешевий варіант. Такий підхід може привести до того, що кран за своїми параметрами не буде відповідати наявним навантаженням або в його складі можуть бути компоненти низької якості. Пам’ятайте, що якщо ви купуєте лише через найнижчу ціну, це, ймовірно, призведе до значних додаткових витрат на технічне обслуговування та ремонт у довгостроковій перспективі.

кран-балка

Отримати безкоштовні консультації щодо вибору мостового крана ви можете на офіційному сайті Київського заводу ПТО – https://kzpto.com.ua

Читать далее