Деньги 

4 важливих поради тим, хто хоче взяти кредит

Позику взяти зараз легко — безліч мікрофінансових організацій видасть так званий онлайн кредит на карту без відмови, і будь-який банк буде тільки радий отримати клієнта, який буде забезпечувати майбутні платежі. Але це зобов’язання, та ще й грошові, за які обов’язково слід відповідати, тому необхідно мати правильний підхід до того, як він береться, і правильно повертати заборгованість. Що ж означає, «взяти позичку правильно»?

3 важливі поради позичальникам

1. В першу чергу, це означає брати гроші не випадковим чином, а після тверезого і вдумливого аналізу, адекватної оцінки можливостей і суворого прочитання кредитного договору з олівцем в руках. Над кредитом потрібно працювати, слід уважно стежити за тим, щоб порівняти різні варіанти пропозицій від різних компаній і банків, простежити за тим, щоб платежі були організовані в найбільш відповідній формі. Головна помилка звичайного позичальника — брати кредит, «який дають», принижене становище і погляд на себе, як на залежну істоту. Насправді потрібно брати тільки той кредит, який повністю підходить саме позичальникові, на своїх умовах. І тут можна витрачати скільки потрібно часу для того, щоб дійсно досконально вивчити всі умови і можливості за договором.

2. Не варто брати позику на тривалий термін, тому що занадто довгий час гроші будуть пов’язані умовами виплат, що вкрай не вигідно для позичальника, змушує змінювати спосіб життя, погано впливає на відносини, та не дозволяє вкладати гроші в інші важливі проекти. Перш за все, потрібно акуратно ставитися до того, щоб гроші «працювали», а для цього вони повинні бути пов’язані постійно розпорядком платежів. Коли наперед відомо, що дані гроші повністю будуть витрачені по призначенню, і більше ні на що їх не витратити.

3. Варто дуже уважно вибирати кредитну організацію. І тут немає єдиного критерію «ідеального кредитора». Деякі кредити не варто брати у великих і серйозних банків, тому що вони так гарантовано невигідні. Деякі не варто брати у середніх і дрібних банків, тому що будуть великі накладні витрати по кредиту і багато непрямих нарахувань. А брати мікрокредити ,або притягувати фізичних осіб-кредиторів на великі суми і зовсім небезпечно, тому що занадто часто безпосередньо пов’язано з криміналом. В кожному окремому випадку позичальникові потрібно провести комплексну оцінку і вибрати кращий варіант особисто для себе в конкретній ситуації.

Джерело: https://creditfaq.com.ua

Читать далее